Jihlavští hokejisté šli díky Skořepovi v Sokolově brzy do vedení, a v 11. minutě jim zvedl náladu v přesilové hře Harkabus. Když po chvíli zvýšil z dorážky Protasenja, zdálo se být zaděláno na jasnou výhru.

Ovšem domácí se ve druhém dějství vzepřeli a začali chvilkami zlobit. Dukla se ale ze snížení otřepala a důležitou čtvrtou branku přidal před odchodem do kabin Fronk. Tentýž hráč správně zareagoval i na druhou branku domácích, takže i díky němu a Skořepovi, který taktéž docílil druhého gólu v utkání, se mohla Dukla radovat ze tří „povinných“ bodů.

SOKOLOV – JIHLAVA 2:6

Branky a nahrávky: 27. Grim (Švec), 46. Čejka (Rohan) – 4. Skořepa (Kolář, Čachotský), 11. Harkabus (Pohl), 17. Protasenja (Fronk), 40. Fronk, 55. Fronk (Piegl, Poletín), 57. Skořepa (Čachotský, Jiránek). Rozhodčí: Zubzanda, Micka – Votrubec, Ševic. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Střely na branku: 26:31. Třetiny 0:3, 1:1, 1:2. Jihlava: J. Brož – Staněk, Pohl, Piegl, Kolář, Půža, Holý, Černohorský – Jiránek, Skořepa, Čachotský – Pekr, Poletín, Anděl – Illéš, Fronk, Protasenja – Zeman, Lichanec, Harkabus.