JIHLAVA – BENÁTKY NAD JIZEROU 8:2

Duel nesl všechny rysy utkání, ve kterém v podstatě už o nic nejde. Nevysoké tempo, bojovný výkon papírového outsidera kontra profesorský přístup favorita.
Dukla se dostala do vedení po nádherné přesilovkové kombinaci, na jejím konci stál Pekr. Jihlavané dál pokračovali v úsporném výkonu, ze kterého je probudilo až vyrovnání z hole Kunsta.
Ve druhé polovině utkání domácí přidali a druhý vedoucí gól je nakopl ke kanonádě ve zbývajícím průběhu utkání.
Ke spokojenosti hrstky nejvěrnějších fanoušků odpočinkové utkání zakončila bitka rozkohoutěných Dostálka a Šíra. „Do utkání jsme nevstoupili dobře, ale postupem času jsme naši hru zklidnili a napadaly nám tam i branky,“ glosoval utkání trenér Dukly Petr Vlk.

Branky a nahrávky: 10. Pekr (Anděl, Skořepa), 32. Holý (Suchánek, Čachotský), 34. Anděl (Pekr, Skořepa), 39. Osmík (Hrníčko, Pohl), 45. Suchánek (Holý), 49. Pekr (Skořepa), 51. Zeman (Štebih, Bezúch), 59. Hrníčko – 24. Kunst (Šír), 41. Chrtek. Rozhodčí: Kopeček, Cabák – Dohnal, Bohuněk. Vyloučení: 5:5, navíc Dostálek 5 min. a DU, Pohl 10 min. - Šír 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 1 265. Třetiny: 1:0, 3:1, 4:1. Jihlava: Lundström – Pohl, Kajínek, Matějíček, Štebih, Holý, Suchánek, Váňa – Pekr, Skořepa, Anděl – Dostálek, Čachotský, Harkabus – Bezúch, Zeman, Jiránek – Hrníčko, Hlinka, Osmík.

KADAŇ – TŘEBÍČ 3:8

Dvě třetiny se protivníci přetahovali o vedení. Třebíčští borci rozhodli o svém vítězství skvělým vstupem do závěrečného dějství, kdy ve 41. minutě během sedmnácti vteřin vsítili dvě branky, odskočili na 5:2 a v pohodě dokráčeli za vítězstvím.

Branky a nahrávky: 13. Zabloudil (Svoboda, Šefl), 14. Wágner (Kůs), 47. Eliáš (Uřídil, Tupý) – 4. Ferda (Mlynář), 25. Vodný (Forman, Szathmáry), 31. Szathmáry (Nedvídek, Havlát), 41. Nedvídek (Havlát, Psota), 41. Střondala, 47. Nedvídek (Psota, Havlát), 48. Král (Forman, Furch), 59. Havlát (Střondala, Forman). Rozhodčí: Luczków, Jechoutek – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:2. Třetiny: 2:1, 0:2, 1:5. Třebíč: Jekel - Brož, Szathmáry, Forman, Nedbal, V. Čejka, Bilčík, Furch – Psota, Nedvídek, Havlát – Vodný, Střondala, Kratochvíl – Süss, Král, Paták – Mlynář, Novák, Ferda.