Jedinou branku červenožlutých vsítil v 16. minutě Havránek. To už ale umazával dvoubrankové vedení extraligového protivníka. Za Kladno se prakticky z prvního útoku trefil Bílek a na 2:0 zvyšoval Račuk. Výsledku dal po bezbrankové prostřední třetině ve 49. minutě Machala.

KLADNO – JIHLAVA 3:1
Branky a nahrávky: 1. Bílek (Kubík, Baránek), 16. Filip (Račuk), 49. Machala (Kubík, Baránek) – 16. Havránek (Zadražil). Vyloučení: 5:6, navíc Dotchin (Kladno) 10 minut. Třetiny: 2:1, 0:0, 1:0. Kladno: Bow – Dotchin, Kehar, Donaghey, Nielsen, Ticháček, Baránek – Ciampini, Plekanec, Kristo – Bílek, Kubík, Machala – Hajný, Pitule, Račuk – Jágr, Filip, Beran. Jihlava: Wolf – Bilčík, Kowalczyk, Niko, Dvořák, Janoušek, Kuboš – Illéš, Fronk, Harkabus – Helt, Lichanec, Havránek – Cachnín, Zadražil, Nevšímal – Brož, Houška, Čermák.