JIHOČESKÝ PŘEBOR
SK TELČ – STRAKONICE 6:3
Domácí nasadili do branky Vacka, který svým výborným výkonem položil základní kámen k velikému překvapení! Telč konečně nezaspala úvod zápasu a koncem první třetiny šla díky Kubátově gól v dvojnásobné přesilovce do vedení. To navýšil po obrátce dokonce v oslabení Sokolík, a i když hosté reagovali snížením, důležitou třetí trefu přidal na konci druhé části Smejkal.

Reprezentanti Reborn klubu byli po turnaji obklopeni řadou ocenění.
Reborn klub suverénně ovládl mistrovství republiky v kickboxu

Zápas probíhal ve velice vypjaté atmosféře. Nepřesné rozhodování hlavního sudího Stacha tomu nepřidalo. Nicméně Telč šla za cennou výhrou a nenechala se tím rozhodit. V 44. minutě zvyšoval už na 4:1 po pěkné kombinaci Sokolík, a pět minut před koncem bylo v táboře domácích ještě veseleji, protože skóroval Berka. Strakoničtí to ještě zkusili, ale dvě branky byly málo. Navíc při power-play také inkasovali z hole Tušera, který účet zápasu uzavřel.

Branky a nahrávky: 18. Kubát (Sokolík), 24. Sokolík (Kret), 40. Smejkal (Sokolík), 44. Sokolík (Kret), 55. Berka (Kret), 60. Tušer – 33. L. Bednařík, 56. L. Bednařík (Dlouhý), 60.L.Bednařík(Ruda). Rozhodčí: Stach – Šimánek, Lang. Vyloučení: 10:10, navíc D. Šebesta, Kret (Telč), Samohejl (Strakonice) všichni 5 minut + do konce. Využití: 1:1.  Voslabení:  1:1 Diváci:  291. Třetiny 1:0, 2:1, 3:2. SK Telč: Vacek – Tušer, D. Šebesta, Korec, P. Prokop, J. Havlík, T. Havlík – Bína, Berka, Smejkal, Kret, Sokolík, Kotrba (26. Koreš), Šalanda, Jak. Prášek, Kubát.

1 Č. Krumlov 11 8 1 0 2 68:31 26
2 Strakonice 12 8 1 0 3 76:42 26
3 Humpolec 11 6 1 1 3 50:38 21
4 Milevsko 11 7 0 0 4 43:32 21
5 Soběslav 11 7 0 0 4 55:47 21
6 Radomyšl 11 6 1 0 4 63:46 20
7 Veselí n. L. 11 6 0 2 3 59:46 20
8 Tábor B 11 4 2 1 4 42:47 17