JIHOČESKÝ PŘEBOR: HLUBOKÁ – SK TELČ 6:9

Všechny tři třetiny skončily stejným poměrem 2:3. Telč sice hned v prvním střídání inkasovala, ale pak během chvilky otočili kormidlem Lander a Nohava, kteří měli na nečekaném triumfu lví podíl. Prvně jmenovaný si připsal čtyři branky a shodný počet asistencí! Nohava ke dvěma brankám přidal tři nahrávky. Telč tak mohla slavit velmi cenné vítězství.

Branky a nahrávky: 1. Miler (Moudrý), 14. K. Vácha nejml. (J. Šimek), 28. Miler (Hejda), 29. K. Vácha nejml. (Miler, Moudrý), 42. K. Vácha nejml. (Miler), 49. Matys (J. Šimek) – 7. Lander (D. Šebesta, Nohava), 8. Nohava (Tušer), 19. Nohava (Lander), 29. Bína (Lander, Nohava), 32. Berka (Lander), 39. Lander (T. Havlík), 49. Lander (Nohava, Tušer), 52. Lander, 56. Bína (Nohava, Lander). Rozhodčí: Horáček – Zelenka, J. Macháček. Vyloučení: 5:9, navíc Formánek (Hluboká) 5 minut + do konce, Hejl (Telč) 10 minut. Využití: 2:2. V oslabení: 0:2. Střely na branku: 26:32. Diváků: 130. Třetiny 2:3, 2:3, 2:3.Telč: Vacek – Tušer, D. Šebesta, T. Havlík, P. Prokop, Smejkal – Lander, Bína, Nohava, Berka, Kret, Sokolík, Kotrba, Šalanda, Hejl.