KRAJSKÁ SOUTĚŽ

SK TELČ – NÁMĚŠŤ N. O. 9:4

V úvodu to bylo hodně vyrovnané. Domácí tým vynikal vyšší rychlostí a přesnější kombinační hrou, naopak hostující hráči hráli tvrději a urputněji v osobních soubojích a byli rovněž důraznější v brankovém prostoru. První třetina tak skončila zaslouženou remízou 1:1.

Na začátku druhé třetiny šli hosté poprvé a naposledy do vedení po druhé brance M. Bednáře. Od tohoto nepříznivého stavu zvýšili domácí hráči úsilí, zejména v napadání v útočné třetině, vytvořili si tlak a zápas se začal obracet v jejich prospěch, což potvrdili i vstřelením třech gólů v rozmezí pěti minut. Hosté se snažili o rychlé protiútoky do mnohdy otevřené obrany domácích a jen vlastní nepřesnost je připravila o korekci výsledku. Vzhledem k tomu, že do konce druhé třetiny již padla jen jedna branka na každé straně, šlo se do kabin za dvougolového vedení a psychické výhody domácího celku.

Ve třetím dějství dovršil hostující Bednář hattrick, ale to již nestačilo na rozjetý domácí tým, který několika pěknými kombinačními akcemi rozebral soupeře, potěšil oko diváka, a rozhodl zápas ve svůj prospěch. Gólový účet podtrhl perfektně provedeným trestným střílením Kret.

Branky a nahrávky: 7. Kret (Berka, Sokolík), 25. Kubát (Prášek, Hejl), 27. Smejkal (Nohava, Bína), 30. Berka (Theimer), 38. Nohava (Bína, Theimer), 50. Sokolík (Kret, Theimer), 52. Berka, 55. Nohava (Berka), 60. Kret (trestné střílení) – 19. Bednář M. (Bauer, Tóth), 21. Bednář M. (Bauer), 33. Vysloužil ( Bednář M.), 44. Bednář M. (Strnad, Bauer). Hlavní rozhodčí: Jan Mareček – T. Mareček, Šťastná. Vyloučení: 8:10, Využití 0:1. Třetiny 1:1 4:2 4:1. SK Telč: A. Havlík – Prokop, Prokeš, Šťastný, Taras, Theimer, T. Havlík – Hejl, Sokolík, Kubát, Kotrba, Smejkal, Nohava, Kret, Bína, Prášek, Berka.