TŘEBÍČ – FRÝDEK-MÍSTEK 3:2 sn.

Důležitý duel o play-off začali domácí maximálně ofenzivně, hostující branka ale byla dlouho jako zakletá. Až v závěru první třetiny při výhodě dvou mužů v poli Vodný otevřel skóre.

Po přestávce se probudili Rysi a hrálo se naopak většinou před domácí svatyní. Výsledkem byl i vyrovnávající gól Hladonika.

Třebíč dostal v úvodu třetího dějství Vágner znovu do vedení, jenže vzápětí utajenou střelou zpoza beků srovnal Rudovský.

Most přes železnici u třebíčské nemocnice je v havarijním stavu.
Most u nemocnice je v havarijním stavu. Bude částečně zavřený

Do konce základní hrací doby měli více šancí hosté, duel ale dospěl až k samostatným nájezdům. Ty rozhodl v šesté sérii domácí Kusko a získal Horákům bonusový bod.

Branky a nahrávky: 17. Vodný (Kusko, Vágner), 46. Vágner (Střondala, Vodný), rozh. nájezd Kusko – 33. Hladonik (Peterek), 48. Rudovský (Peterek). Rozhodčí: Koziol, Veselý – Měkýš, Bubela. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:1 - 0:0. Třebíč: Dostál - Szathmáry, Brož, Nedbal, Vágner, Bilčík, V. Čejka, Furch – Psota, Nedvídek, Kusko – Střondala, Havránek, Vodný – Kratochvíl, Novák, Süss – Paták, Král, Malec.

KADAŇ – JIHLAVA 2:5

Dukla splnila v Kadani povinnost a na ledě posledního týmu soutěž e získala plný počet bodů. Cesta k nim ale byla nečekaně těžká. Odpor Trhačů hosté zlomili až ve druhé polovině utkání.

Také proto, že po svých úvodních dvou brankách vždy dovolili soupeři poměrně lacino srovnat stav.

Jen čtyřiašedesát sekund po vedoucí brance Klímy přišlo nepříliš prudké nahození od mantinelu až u modré čáry a puk zapadl za Brožova záda – 1:1. Také vyrovnání na 2:2, byť při dvojnásobném oslabení, přišlo po opět nepříliš prudké střele domácích z mezikruží.

Při obkládání koupelny je pečlivá práce nezbytná.
Trendem v koupelnách je dřevo, problémem málo řemeslníků

Teprve třetí vedoucí branku Jihlavanů v zápase, také při přesilovce pět na tři, znamenala pro hosty definitivu. Vedení pojistila Dukla ještě do druhé přestávky a zápas poté dovedla ke kýženému výsledku.

Branky a nahrávky: 11. Foltýn (Konášek, Tupý), 28. Wágner (Novák, Šulek) – 9. Klíma (Štebih, Werbik), 19. Werbik, 37. Klíma (Holý), 40. Werbik (Holý), 45. Skořepa (Anděl). Rozhodčí: Cabák, Pilný – Tvrdík, Šimán. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Třetiny: 1:2, 1:2, 0:1. Jihlava: Brož - Holý, Půža, Matějíček, Kajínek, Štebih, Štindl, Černohorský – Anděl, Skořepa, Pekr – Harkabus, Werbik, Čachotský – Klíma, Osmík, Hrníčko – Váňa, Juda, Vála.