Po restartu Chance ligy se Dukla v sobotu utkala o další prvoligové body doma s Havířovem. Hosté však kladli větší odpor, než by se mohlo zdát. Zejména brankář Stezka byl překážkou číslo jedna. I proto se v CZ LOKO aréně papírové předpoklady zcela nenaplnily.

Domácí vydřeli výhru 2:1 nad Havířovem, který se doposud krčil u dna tabulky, až v prodloužení. V něm rozhodl Krenželok. „V utkání jsme byli lepší, škoda neproměněných šancí. Je to pro nás asi ztráta jednoho bodu,“ je si vědom jihlavský asistent trenéra Karel Nekvasil.

Ten ale hledal také pozitiva. A našel. „Na tréninku byla pauza znát docela dost, ale jsem mile překvapen, jak kluci přenesli do hry věci z tréninku, které nám před pauzou fungovaly. Dnes na to navázali. Po dlouhé době jsme se zápasem spokojení,“ uvedl pro klubový web jeden z trenérů.

Ten okomentoval i tribuny bez fanoušků. Ti samozřejmě domácím hodně chyběli. "Je to zvláštní. A úplně něco jiného, než když jsem byli s Viktorem u juniorky, kdy do ochozů přišli nějací rodiče. Prostě situace taková je, je pro všechny stejná, na střídačce jsme v rouškách. Musíme se s tím poprat, doufat v lepší zítřky a zaplaťpánbůh, že se alespoň může hrát.