Jihlavští hokejisté jeli do Litoměřic s respektem, ale také vítěznými choutky. A na ledě byla jejich cílevědomost znát. Hosté byli od prvních minut aktivnější a domácí, v jejichž dresu nastoupilo několik mládežnických reprezentantů, dostávali pod tlak. Z něj pramenily litoměřické fauly a to byla voda na jihlavský mlýn. Jednu z nabídnutých početních výhod využil u brankoviště číhající Skořepa.

Ve druhé části, v níž Dukla také dominovala a měla několik dobrých šancí, zvýšil opět z bezprostřední blízkosti a taktéž v přesilovce Čachotský. Puk jen zametl do odkryté svatyně.

Ani druhá pauza nezměnila nic na tom, že Jihlava byla lepší. V klidu, a díky dalším dvěma trefám si dokráčela pro tři body. Na konci přímočaré akce byli perfektně nahrávající Illéš a pohotově zakončující Čahotský. Na 4:0 zvýšil po brejku a vybídnutí Havránka dělovkou Harkabus.

LITOMĚŘICE – JIHLAVA 0:4
Branky a nahrávky: 17. Skořepa (Pekr, Krenželok), 33. Čachotský (Pekr, Skořepa), 47. Čachotský (Illéš), 51. Harkabus (Havránek). Rozhodčí: Pražák, Vrba – Jindra, Bělohlav. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2. Třetiny 0:1, 0:1, 0:2. Litoměřice: Král – Marcel, Holý, Výtisk, Krutil, Jebavý, Kubíček, Mlčák – Beran, Miškář, Novák – Koffer, Pytlík, Teplý – Lang, Válek, Procházka – Přikryl, Jícha, Hašek. Jihlava: J. Brož – Krenželok, Kolář, Černý, Strejček, Bilčík, Mareš – Čachotský, Skořepa, Illéš – Harkabus, Havránek, Pekr – Jiránek, Lichanec, V. Brož – Eliáš, Čermák, Chlubna.