Dukla Jihlava - Rebel Havlíčkův Brod 3:4 (0:0, 2:1, 1:3)

Krátce nato sice nikým nehlídaný Krezuzer projel celou třetinou až před Řehoře a srovnal, náskok ale Dukle vrátil ve vlastním oslabení skvěle zakončeným sólem Bakus. Jenomže v úvodu třetí třetiny si prožila Dukla černých 128 sekund. Nejprve si Řehoř sám hodil do branky puk, který se po Třetinově nahození odrazil od zadního mantinelu, poté se ke vzdálenější tyči trefil Hodek a dokonalý obrat dokončil znovu Třetina, který se trefil mezi Řehořovy betony.

Domácí definitivně položil na kolena desetiminutový trest kapitána Bakuse. Bez svého nejproduktivnějšího hráče nedokázala Dukla zatlačit a snížení se dočkala až po staticky zahrané přesilovce pět na tři. V poslední minutě ještě svým faulem nabídl drama Třetina, Jihlava se ale nedostala ani k power-play.

Branky: 23. Čachotský, 32. Bakus, 56. Rytnauer - 42. a 44. Třetina, 29. Kreuzer, 43. Hodek. Rozhodčí: Jeřábek - Dančišin, Matějček. Vyloučení 10:9, navíc Bakus (Jihlava) 10 min. Využití 1:1. V oslabení 1:0. Diváci: 2030.