EXTRALIGA JUNIORŮ

DUKLA JIHLAVA – ZNOJMO 0:2

Znojmo bylo v prvních minutách mnohem nebezpečnější, ale všechny pokusy hostů Navrátil ustál. Do několika šancí se poté dostala i Dukla, ovšem ani Kacetl nedovolil změnu skóre.

To přišlo až ve druhém dějství. Po neproměněné šanci Malce překonal Navrátila skvěle hrající Jarůšek. Gólovou odpověď chtěl upéct drze Vondráček, ale Kacetl byl u tyče včas. Hostující gólman po dělovce Kuřítka děkoval brankové konstrukci.

Na Jihlavě bylo patrné, že doma chce bodovat, a tak měl v poslední dvacetiminutovce více práce Kacetl. Jenže domácí střelci, pálící z všemožných pozic, si na výborného gólmana Znojma přijít nedokázali. A tak v poslední minutě pečetil těsnou výhru Sikela.

„Myslím si, že jsme systémově odehráli výborný zápas. Za ten výkon jsme rádi, ale bohužel rozhodlo neproměňování šancí a přesilových her, což je škoda, protože jsme byli lepší,“ komentuje trenér Dukly Jihlava Aleš Totter.

Branky a nahrávky:
33. Jarůšek (Sikela), 60. Sikela.
Rozhodčí: Dvořák - Jindra, Kreuzer.
Vyloučení: 1:5, navíc Vysloužil M. (JIH) do konce utkání - Jarůšek (ZNO) 10 min. OT.