Nový kouč jihlavských juniorů má v kádru nyní 19 hráčů. „Jsou tady nějaká nová jména, a pokus se nám vrátí Mejzlík z Třčebíče, který je tam na zkoušku v áčku, pak bychom jednoho útočníka vyřadili,“ nastiňuje Karel Nekvasil.

Ten je s prací svých svěřenců v tréninkových jednotkách spokojený. „Minulý týden byl hodně bruslivý, teď se začínáme zaměřovat i na systémové a herní věci, ta náročnost v tréninku díky těm zápasům klesá, ale i tak toho mají dost, a pracují dobře,“ těší kouče Dukly.

Ta má za sebou už první herní test. Ten dopadl výsledkově dobře. Úterní výhru 2:0 nad Hradcem zařídili Kadleček s Adamem. „Ale Hradec byl lepší a pohyblivější. Bylo vidět, že hrají už několikátý zápas, pro nás to bylo první utkání. Opticky měli víc ze hry, ale nám výborně zachytal gólman. Ale kluci ukázali i některé dobré věci,“ hodnotí první zkoušku Nekvasil.

Už ve čtvrtek bude mít trenér sledovat svůj tým opět v akci. Do Jihlavy přijede Mladá Boleslav, se kterou se Dukla poměří od 18.15.

JIHLAVA – HR. KRÁLOVÉ 2:0

Branky: Kadleček, Adam. Třetiny 0:0, 0:0, 2:0. Dukla Jihlava: Šťastný (Chaloupek) – Vála, Pospíchal, Hrabaň, Pražák, Srnský, Krtek, Havelka – M. Strnad, Adam, Peschout, Donda, Kadleček, Norris, Jindra, Waller, Hrbatý, K. Strnad, Hendrych.