LIBEREC - JIHLAVA 4:1

Domácí celek trestal hned v úvodu nedisciplinovanost Vály, který si za hrubost neodseděl celé dvě minuty. Z trestné ho předčasně „vysvobodil“ Rychlovský. A Dukla pykala i za své druhé vyloučení. Zbytečné dvě minuty vyfasoval Heinrich, a ani on je neodseděl celé. Wiencek zvýšil v závěru třetiny na 2:0. Liberec hrál více v pohodě a jihlavští se, jak už bývá zvykem, trápili v koncovce. Na Žajdlíka vyzrál až pět minuty před koncem Čermák, jenže to už bylo v tu chvíli o tři góly, protože v prostřední části skóroval znovu Rychlovský. Tygři navíc žádné drama nepřipustili a při jihlavské power-play pečetili výhru gólem Šíra.

Branky a nahrávky: 3. Rychlovský (Benák, Starosta), 19. Wiencek (Hanousek, Mirochnikov), 37. Rychlovský (Burda, Janele), 60. Šír – 55. Čermák (Heinrich, Mejzlík). Rozhodčí: Wagner – Bosák, Axman. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 39:28. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1. Třetiny 2:0, 1:0, 1:1. Dukla Jihlava: Šťastný – Pospíchal, Mareš, Rašín, Srnský, Váňa, Trávník, Vála – Najman, Adam, Heinrich, Mejzlík, Hrbatý, Vala, Slabý, Peschout, Čermák, Norris.

1. Plzeň 22 16 0 1 5 95:58 49
2. Pardubice 22 11 3 2 6 70:62 41
3. Kometa Brno 21 11 4 0 6 76:72 41
4. Kladno 21 10 4 2 5 93:74 40
5. Ml. Boleslav 22 8 3 7 4 74:62 37
6. Č. Budějovice 22 12 0 1 9 73:68 37
7. Hr. Králové 21 8 4 4 5 58:52 36
8. Slavia Praha 22 9 4 0 9 74:69 35