"V programu A mužstva dochází od pondělí k dramatické změně herního i tréninkového plánu, a to z důvodu četného výskytu onemocnění u hráčů i realizačního týmu," píše se na klubovém webu.

Kvůli výskytu Covidu-19 v mužstvech první ligy se v pondělí odehrají jen dva ze sedmi plánovaných zápasů 38. kola. Hráči jihlavské Dukly měli nastoupit na domácím ledě proti Přerovu, jenže i Hanáci jsou momentálně mimo hru, když oznámili hned několik pozitivních testů v kádru.

Sobotní domácí prohra 1:4 s Frýdkem-Místkem byla pro hokejisty Horácké Slavie Třebíče (v červených dresech) už třetí v řadě.
Třebíč znovu neuspěla, prohrála také Dukla

A zápasovou pauzu jihlavských hokejistů až do soboty prodloužila i karanténa Vrchlabí, které měli vyzvat doma ve středu. O náhradním termínu obou utkání kluby jednají. Další prvoligový duel tak Dukla odehraje až v sobotu od půl šesté večer, kdy na domácím stadionu přivítá vedoucí Litoměřice.

Problémy s koronavirem mají i další hokejové týmy, v karanténě jsou aktuálně také extraligové celky Zlín a České Budějovice, tři zápasy měl odložen také mistrovský Třinec.