Podobně jako v prvním duelu, i tentokrát měli lepší vstup do zápasu Valaši. Ve 12. minutě se po pěkné individuální akci prosadil Rob. Dukla ale opět potvrdila, že ve vyřazovací části ji drží přesilové hry.

V poslední minutě úvodní periody při ní napřáhl od modré Havránek a bombou vyrovnal. Krátce po polovině zápasu se opět v přesilovce dostal do samostatného úniku Štefančík a blafákem nedal Žukovovi šanci – 1:2.

Dlouho se zdálo, že nejtěsnější náskok hráči Dukly udrží, ale sedmnáct vteřin před třetí sirénou pro ně přišel hodně smolný okamžik. Klhůfek skoro až z bezradnosti nahodil kotouč směrem na Beranovu svatyni, který ale k překvapení všech skončil v síti - 2:2.

V nastavení branka nepadla, o vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich se ve druhé sérii prosadil, jako jediný, Havránek, Dukla tak sérii vyrovnala na 1:1.

CHANCE LIGA, SEMIFINÁLE PLAY-OFF - 2. ZÁPASY
VSETÍN – JIHLAVA 2:3 sn
Branky a nahrávky: 12. Rob (Smetana, Jenáček), 60. Klhůfek – 20. Havránek (Toman), 32. Štefančík (Jelínek), rozh. nájezd Havránek. Rozhodčí: Kostourek, Kosnar – Zídek, Rakušan. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. Třetiny: 1:1, 0:1, 1:0 – 0:0. Dukla Jihlava: Beran – Bilčík, Kočí, Dvořák, Ozols, Dundáček, Koštoval – Čachotský,Toman, Cachnín – Harkabus, Havránek, Štefančík – Rauš, Menšík, Jelínek – Chvátal, Pořízek, Brož. Stav série: 1:1.

Další výsledek semifinále play-off Chance ligy: Litoměřice – Zlín 1:8 (Stav série: 1:1). Hraje se na čtyři vítězná utkání. Třetí a čtvrté zápasy jsou na programu v sobotu a neděli na domácím ledě Jihlavy a Zlína.