Se Vsetínem se Dukla střetává v závěrečné části sezóny poměrně pravidelně. V sezónách 2020/2021 a 2021/2022 se radovali Jihlavané, naposledy vloni ve čtvrtfinále Valaši.

V letošní sezóně se v základní části více dařilo Vsetínu, který vyhrál všechna čtyři vzájemná utkání. Dukla však může jít do série s větším klidem. Tíha role favorita je jednoznačně na straně protivníka.

Z letošní parádní jízdy play-off má však trošku zamotanou hlavu jednatel Dukly Bedřich Ščerban. Po případném vítězství týmu v první lize by nastal problém, kde hrát baráž o extraligu. „Nemám ji kde hrát,“ ví šéf klubu. „Samozřejmě již mám namyšlené některé varianty, ale ony existují v podstatě jen dvě možnosti. Buď využít zázemí některého z celků extraligy, který by vypadl ve čtvrtfinále, nebo odehrát vše na stadionu barážového protivníka.“

Zdroj: Deník/Karel Líbal

Na případné řešení tohoto rébusu je však ještě času dost. Dukla rozehraje semifinále ve Vsetíně v úterý a ve středu, na stadionu v Pelhřimově bude hrát o víkendu. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Zlín s Litoměřicemi, hraje se na čtyři vítězné zápasy.

Dukla se po postupu chystala na další boje bez přestání. Ve fotogalerii vám nabízíme momentky z pondělního tréninku.

Program zápasů semifinále
19. března Vsetín – JIHLAVA (17.30)
20. března Vsetín – JIHLAVA (17.30)
23. března JIHLAVA – Vsetín (16.30)
24. března JIHLAVA – Vsetín (16.30)
případné další zápasy
26. března Vsetín – JIHLAVA
28. března JIHLAVA - Vsetín
30. března Vsetín – JIHLAVA