Sice v utkání zásluhou využitých přesilových her dvakrát vedli, ale bojující Kutná Hora dokázala poměrně lacino vyrovnat.

Prodloužení pelhřimovský Spartak začal přesilovkou, ale i přes kolotoč před brankou Malého rozhodnout nedokázal. Naopak po jednom z protuiútoků poslal puk za záda brankáře Pavla Maláče kapitán Kutné Hory Václav Adamec.

„Bohužel jsme neproměnili několik dobrých šancí. V závěru jsme měli velkou převahu, ale to už nám chybělo i trochu štěstí. Asi jsme ho předtím urazili. Každopádně Kutnou Horu podržel skvělý gólman Malý,“ zhodnotil nepovedený zápas centr pelhřimovského druhého útoku Jiří Burian.

PELHŘIMOV – KUTNÁ HORA 2:3 p

Branky a nahrávky: 13. Kubát (Mařík), 29. Jánský (Kašpar, Rašner) – 14. Adamec (Bláha), 38. Bláha, 63. Adamec (Hemský). Rozhodčí: Pokorný – Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 7:8, navíc Roháčik a Plachý oba 10 minut – Beránek do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 650. Pelhřimov: Maláč - Kašpar, Plch, Vomela, Gajda, Rašner, Roháčik - Dostál, Plachý, Tecl - Mařík, Burian, Kubát - Vrdlovec, Česnek, Jánský.

NYMBURK – BENEŠOV 3:4

Branky: 16. Velechovský, 19. Toma, 27. Sirotek – 1. Jágr, 21. Dvořák, 30. Bosas, 34. Zeman. Třetiny: 2:1, 1:3, 0:0.

JINDŘ. HRADEC – TRUTNOV 3:2 sn

Branky: 7. Šulčík, 14. Toporin, 66. Kupec – 4. Berger, 40. Šimoníček. Třetiny: 2:1, 0:1, 0:0 – 0:0.

PÍSEK – KOBRA PRAHA 12:0

Branky: 5., 23. a 60. Suchánek, 19. Slavík, 20. Hovora, 20. a 36. Květoň, 31. Bláha, 45. R. Procházka, 47. a 54. Šulčík, 55. Novák. Třetiny: 4:0, 3:0, 5:0.