EXTRALIGA ST. DOROSTU

DUKLA JIHLAVA - PÍSEK 6:4

V první třetině to rozhodně nevypadalo na to, že do Jihlavy přijel poslední celek tabulky, který nemá ještě ani bod. Hosté se snadno dostali do dvoubrankového brejku. „My jsme k tomu zápasu přistoupili velice špatně. Kluci chtěli hrát hokej, bavit se tím, ale Písek hrál velice zodpovědně, výborně bránil,“ komentuje trenér Dukly Luboš Sláma.

Jeho tým si nedal říci ani na začátku druhé dvacetiminutovky a ve 26. minutě prohrával už 0:4! Až po půlhodině hry se začalo hrát podle not Jihlavy. Dirigentské hůlky se chopil hlavně autor hattricku Brychta a celá první formace, která se postarala o obrat! „První lajnu musím pochválit, dala všechny góly,“ vyzdvihl práci hlavních aktérů kouč Dukly. „Jsem za to rád, že jsme to otočili. Ukázala se síla týmu, ale byly to zbytečné nervy, takhle se k těm zápasům přistupovat nemůže,“ dodává.

Branky a nahrávky: 30. Matějka (Zadražil), 36. Brychta (TS), 39. Brychta (Čurilla), 43. Matějka (Brychta), 53. Brychta (TS), 60. Prokš - 4. Radosta (Homola, Korous), 15. Veselý, 21. Volf, 26. Veselý (Slabý, Turek). Rozhodčí: Hribík. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 140. Třetiny: 0:2, 3:2, 3:0. Jihlava: Jiří Šťastný (26. Rittich) - Hlaveš, Čurilla, Zadražil, Tobola, Martínek, Pavlas, Jaroslav Šťastný, Kříž - Brychta, Matějka, Prokš - Ludvík, Přidal, Brabec - Kret, Střecha, Štěpán - Musil, Zídek, Plch.