HOKEJOVÁ 2. LIGA, SKUPINA VÝCHOD - 42. KOLO
VYŠKOV – HAVÍŘOV 7:3
Branky a nahrávky: 11. Krejčiřík (Komínek), 20. Studený (A. Popelka, D. Vašíček), 23. Studený (Janeček, Lekeš), 36. Lekeš (Hefka, Kořenek), 44. Studený (Lehečka, Komínek), 47. Sebera (Lehečka, Studený), 53. Janeček (Mikulík, A. Popelka) – 21. Klimša (J. Křivohlávek, Kunc), 27. Franek (Kunc, Karafiát), 55. Antoníček (Ćmiel, Apolenář).

HODONÍN – ŠUMPERK 7:1
Branky a nahrávky: 3. J. Švejda (Bachánek, Zaychik), 7. Talafa (Luža, Dobiáš), 12. Bachánek (Zaychik), 21. Dobiáš (Talafa, Luža), 50. Dobiáš (M. Mach, Talafa), 55. Dobiáš (Talafa, Luža), 58. Mat. Novák (Sedláček, Talafa) – 3. Müller (Dudycha, Jaroš).

HAVLÍČKŮV BROD – NOVÝ JIČÍN 3:1
Branky a nahrávky: 25. Valášek (Voříšek, Tecl), 55. Valášek (Tecl, A. Dvořák), 60. Endál (Kopic) – 6. Hudeček (Gebauer, D. Handl).

TECHNIKA BRNO – OPAVA 5:2
Branky a nahrávky: 15. Martinec (Benýšek, M. Dufek), 24. Masař (T. Pigl, P. Čermák), 30. Martinec, 43. E. Pospíšil (Martinec, M. Dufek), 59. Staněk (T. Handl) – 35. Šindelář (Vašenka, K. Stuchlík), 59. Káňa (K. Stuchlík, Adamec).

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – VAL. MEZIŘÍČÍ 0:4
Branky a nahrávky: 13. Matějček (Melenovský, Liss), 33. Stodůlka (Martiník, Vavřík), 49. L. Adámek (Vávra), 59. M. Popelka (Matějček, Stodůlka).

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – KOPŘIVNICE 4:3 sn
Branky a nahrávky: 17. Půhoný (Dušek), 37. Dušek (Půhoný, Kadleček), 46. Půhoný (Wasserbauer, Dušek), rozh. náj. Wasserbauer – 41. Pindel, 47. Pindel (Brodek, Pastor), 59. Pindel (Suchý).

DOHRÁVKA 33. KOLA
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – OPAVA 3:2
Branky a nahrávky: 33. Picka (Dušek), 37. Kadleček (Pleva, Půhoný), 43. Wasserbauer (Chlubna, Polodna) – 4. Vašenka (Štěpánek), 48. Krejsa (Brada).

TABULKA
 1. Havířov 42 34 2 4 2 250:97 110
 2. Vyškov 42 25 4 3 10 209:142 86
 3. Opava 42 19 5 3 15 136:127 70
 4. Hodonín 42 17 8 2 15 143:127 69
 5. H. BROD 42 19 2 1 20 141:134 62
 6. Nový Jičín 42 17 3 2 20 139:151 59
 7. ŽĎÁR N. S. 42 17 2 3 20 143:177 58
 8. Šumperk 42 12 6 5 19 132:153 53
 9. Kopřivnice 42 11 6 7 18 150:167 52
10. Technika 42 15 1 2 24 110:160 49
11. Val. Meziříčí 42 10 3 9 20 117:161 45
12. VEL. MEZIŘÍČÍ 42 12 2 3 25 119:193 43

Program 43. kola (středa 6. března): Šumperk – Kopřivnice, Opava – Havířov, Nový Jičín – Valašské Meziříčí, ŽĎÁR N. S. – Hodonín, VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVL. BROD (vše 18.00), Technika Brno – Vyškov (18.30).