VÍTKOVICE – JIHLAVA 6:0

Branka domácích byla pro Duklu začarovaná. Vítkovičtí si naopak pomáhali přesilovkami. Dvě využili, a jednou udeřili i v oslabení, což Duklu stálo cenné body.

Branky a nahrávky: 13. Fridrich (Konečný), 17. Lewandowski, 35. Mrva (Kunc, Konečný), 36. Beránek (Lewandowski, Potočný), 47. Potočný (Zapletal, Beránek), 59. Lednický (Kylnar, Mrva). Rozhodčí: Hykel – Rožánek, Vengřín. Vyloučení: 4:6 Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 156. Střely na branku: 28:31. Průběh utkání: 6:0. Třetiny 2:0, 2.0, 2:0. Dukla Jihlava: Chaloupek – Křišta, Piskač, Veleba, Smolko, Kratochvíl, Zvěřina – Brož, Vala, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Najman, Filip, Juda, Menšík, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda.

ZLÍN – JIHLAVA 4:5

Ačkoliv byli domácí velmi disciplinovaní a ani jednou nešli na trestnou, dokázali si hosté dvakrát v utkání vypracovat dvoubrankový náskok. A v závěru ho také s vypětím všech sil udrželi.

Branky a nahrávky: 23. Fajkus (Hamrlík, Suhrada), 25. Světlík (Hamrlík, Weintritt), 33. Kristek (Fajkus, Lekeš), 58. Weintritt (Světlík, Luža) – 3. Chlubna (Krajíček, Filip), 21. Smolko (Najman), 32. Menšík (Kardoš), 43. Chlubna (Krajíček), 43. Najman (Vala, Pigl). Rozhodčí: Malota – Hübl, Hubáček. Vyloučení: 0:3. Využití: 2:0. Diváci: 50. Střely na branku: 31:37. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5, 4:5. Třetiny 0:1, 3:2, 1:2. Dukla Jihlava: Juřička – Křišta, Piskač, Veleba, Smolko, Kratochvíl, Zvěřina – Brož, Vala, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Najman, Filip, Juda, Menšík, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda

1. Salzburg 24 20 1 0 3 110:39 62
2. Liberec 25 13 3 3 6 88:69 48
3. Plzeň 24 13 4 0 7 81:63 47
4. Č. Budějovice 24 12 2 2 8 77:68 42
5. Karlovy Vary 24 13 1 0 10 65:51 41
6. Sparta Praha 25 9 4 4 8 83:76 39
7. Pardubice 24 9 3 3 9 87:75 36
8. Kladno 24 11 1 1 11 102:95 36