V komorní atmosféře se rozjela bitva o důležité body pozvolna, ale pak se to pořádně rozjelo. Zprvu byla nouze jen o branky, protože jihlavští své šance zahazovali, ale ve druhé části už se skóre měnit začalo. A to díky vyloučením a třebíčskému Beránkovi, který poslal Horáckou Slavii do dvoubrankového úniku. Dukla se ale s dvoubrankovým mankem porvala a to hned dvakrát. Čtyři minuty před koncem poslal zápas do prodloužení Fronk.

A to bylo hodně zajímavé a nabídlo několik šancí. A nakonec i velké emoce, protože v závěru měli hosté početní výhodu a těsně před koncem je rozjásal Šťovíček, jenže po diskuzi rozhodčích nakonec jeho trefa uznána, kvůli kopnutí, nebyla! Rozhodnout musely nájezdy, které vyhráli šťastnější domácí díky trefě Illéše.

Chance liga
JIHLAVA – TŘEBÍČ 4:3sn
Branky a nahrávky: 30. Harkabus (Zadražil), 46. V. Brož (Pekr), 54. Fronk (Skořepa, Pekr), rozhodující nájezd Illéš – 25. Beránek (Nedvídek, Vodný), 26. Beránek (Ferda, Nedvídek), 34. Bittner (Furch, Chalupa). Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Baxa, Hnát. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. Třetiny 0:0, 1:3, 2:0. Jihlava: Žukov – Kolář, Mareš, Dundáček, Černý, Bilčík, Strejček, Eliáš – Harkabus, Zadražil, Illéš – Jiránek, Fronk, Cachnín – Čachotský, Skořepa, Pekr – Havránek, Lichanec, V. Brož. Třebíč: Jekel – Chalupa, Furch, Tejnor, Zukal, Vodička, Vodný – Šťovíček, Bittner, Psota – Beránek, Nedvídek, Ferda – Křehlík, Michálek, Oščádal – Malý, Brabenec, Kratochvil – Vedral.