JIHOČESKÝ PŘEBOR: TELČ – PELHŘIMOV B 12:3

Úvod patřil hostům, kteří udeřili jako první, a vzápětí měli další šanci, ale tu neproměnili. Telč se dostala zpět do hry vyrovnáním Berky v závěru třetiny. O všem důležitém pak rozhodl nástup domácích do druhého dějství. Využitá přesilovka Tušera a třetí branka z hole Smejkala posadily Telč do sedla. Další přesné trefy na sebe nenechaly čekat, takže po čtyřiceti minutách to bylo už 7:1! Zápas byl rozhodnutý, ale na hráčích SK byla vidět chuť dál skórovat. A tak vedení dál narůstalo. Hostům se povedlo porážku zmírnit.

Branky a nahrávky: 18. Berka (Šebesta), 21. Tušer (Bína, Sokolík), 23. Smejkal (Šebesta, Sokolík), 28. Šebesta (Sokolík), 31. Lupač, 35. J. Havlík (T. Havlík), 38. Smejkal (Hauzar), 44. Smejkal (Bína, Sokolík), 46. Sokolík (Kret), 50. Tušer (Kubát, Kret), 51. Sokolík (Kubát), 59. Šebesta – 3. Štěrba (Zadražil), 48. J. Vrátný (M. Urban), 58. J. Vrátný. Rozhodčí: D. Urban – J. Macháček, Soukup. Vyloučení: 5:5, navíc Berka, T. Havlík (Telč), J. Vrátný, Štěrba (Pelhřimov) všichni 10 minut. Využití: 3:0. V oslabení: 2:1. Diváci: 182. Třetiny 1:1, 6:0, 5:2. SK Telč: A. Havlík – Tušer, Šebesta, Jar. Šťastný, T. Havlík, Hauzar, J. Havlík – Bína, Sokolík, Smejkal, Lupač, Tůma, Berka, Kret, Šalanda, Kubát.

1. Strakonice 5 5 0 0 0 35:15 15
2. Veselí n. L. 5 3 0 1 1 31:24 10
3. Radomyšl 4 3 0 0 1 33:16 9
4. Milevsko 5 3 0 0 2 20:15 9
5. Humpolec 5 2 1 0 2 18:18 8
6. Tábor B 5 2 1 0 2 16:22 8
7. J. Hradec 4 2 0 0 2 28:16 6
8. Č. Krumlov 4 2 0 0 2 16:12 6