JIHOČESKÝ PŘEBOR MUŽŮ
TELČ – SOBĚSLAV 8:4
Lépe se snad ani nedá začít, a kdo přišel na zimákv Telči o chvíli později, litoval. Hned v úvodní minutě totiž skóroval domácí Bína, hned po něm i J. Šťastný,a vzápětí zvýšil už na hrozivých 3:0 Kret! Soběslav to vykolejilo natolik, že v 8. minutě neuhlídala znovu Šťastného, který rozjásal telčskou halu počtvrté!
Podceněný úvod se hosté snažili zachránit. Do konce třetiny se jim povedlo dvěma trefami rozdíl zmírnit,a když Žákovský po nástupu do druhé části snížil na 3:4, bylo po luxusním náskoku.

Telč nechtěla připustit blamáž, ale na výhru se nadřela. V závěrečném dějství sice skóroval Berka, ale v 53. minutě to bylo po trefě Háka znovu jen o gól. Hosty zlomila až branka tři minuty před koncem, o kterou se postaral Bína. Výhru navíc pojistili Smejkal s Kubátem.

Branky a nahrávky: 1. Bína, 2. J. Šťastný (Kret, Sokolík), 3. Kret (Sokolík), 8. J. Šťastný (Sokolík), 51. Berka, 57. Bína (Smejkal), 59. Smejkal (P. Prokop), 60. Kubát – 10. Hák (Žákovský, Vild), 19. Punčochář (J. Kubeš), 21. Žákovský (Hák, Vild), 53. Hák (Žákovský, Vild). Vyloučení: 8:6, navíc D. Šebesta (Telč) 10 minut a do konce, Taras (Telč) do konce, Máca, M. Kučera (Soběslav) oba 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 277. Třetiny: 4:2, 0:1, 4:1. Telč: Vacek – Tušer, D. Šebesta, Taras, J. Šťastný, P. Prokop, T. Havlík – Jan Bína, Smejkal, Berka, J. Havlík, Sokolík, Kret, Kubát, Koreš, Šalanda.

Lubomír  Typlt.
Jedlíky kukuřice vystaví v jihlavské galerii již tento týden

MILEVSKO – RADOMYŠL 0:1
Branka a nahrávka: 13. P. Březina (Šimoník). Rozhodčí: Vovčko – Mašek, Maxa. Vyloučení: 3:8, navíc J. Müller (Milevsko) 10 minut. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:0.

STRAKONICE– PELHŘIMOV B 14:1
Branky a nahrávky: 6. L. Papež (Topinka), 8. L. Bednařík (M. Hrubý), 9. Samohejl (M. Müller, Dlouhý), 15. Křenek (L. Papež), 16. P. Šebesta (L. Bednařík), 29. Major, 32. Dlouhý (D. Kovář, L. Bednařík), 33. M. Müller (Major), 38. M. Hrubý (P. Šebesta), 48. A. Mikeš (L. Bednařík), 50. M. Hrubý (L. Papež, Major), 54. M. Hrubý (D. Kovář), 55. Major (L. Papež, D. Škoda), 60. L. Papež (D. Kovář) – 7. B. Svoboda (J. Vrátný). Třetiny: 5:1, 4:0, 5:0.

VESELÍ N. L. – J. HRADEC 3:2
Branky a nahrávky: 13. Mikeska (M. Čáp), 16. Arnold (J. Míchal, M. Drs), 37. Mikeska (Bůžek) – 13. Lazorišák (R. Procházka), 45. Havelka (Kalvas, Navrátil). Třetiny: 2:1, 1:0, 0:1

Jihlavský pilot Martin Prokop poslední etapu Dakaru zvládl v dobrém tempu a v cíli si tak mohl se svým týmem M-Sports vychutnat sedmé místo.
V cíli Dakaru vládly euforie a spokojenost

HLUBOKÁ – TÁBOR B 2:3
Branky a nahrávky: 10. Matěj Dvořák (Moudrý), 26. Heřmánek (Miler, Hejda) – 30. Prštický (R. Ježek, Syrovátka), 47. Michal Jelínek (R. Ježek), 58. Michal Jelínek (F. Hubáček, R. Ježek). Třetiny: 1:0, 1:1, 0:2.

Č. KRUMLOV – VIMPERK 5:3
Branky a nahrávky: 29. J. Krcho (Vondřich), 32. Kadlec (J. Krcho), 43. Andrýsek (TS), 55. Kadlec (Vondřich, J. Krcho), 59. J. Krcho (Vondřich) – 18. Paule (Korous), 27. Korous (Paule), 38. Fleischman. Třetiny: 0:1, 2:2, 3:0.

1. Radomyšl⋌18 12 1 1  4  96:67  39
2. Strakonice⋌18 11 2 1  4 114:64  38
3. Milevsko⋌18 11 1 0  6  73:50  35
4. Č. Krumlov⋌17 10 1 2  4  88:51  34
5. Veselí n. L.⋌18  9 1 3  5  84:72  32
6. Vimperk⋌18  9 1 2  6  85:76  31
7. Humpolec⋌17  9 1 1  6  69:56  30
8. Tábor B⋌18  6 3 2  7  68:76  26