Předchozí
1 z 6
Další

KAREL VEJMELKA, Arizona Coyotes

8 utkání, průměr 2,52, úspěšnost 92,52 %

Karel VejmelkaKarel VejmelkaZdroj: Deník/Attila Racek

Ve své první sezoně v NHL si třebíčský rodák zatím drží pozici jedničky týmu. Spolu s celým týmem ale čeká na svoji první výhru. Kojoti jsou s dosud jediným získaným bodem momentálně nejslabším celkem soutěže. Vejmelka si přesto svoji pozici drží. V posledním vystoupení, v noci na středu, ve Philadelphii byl například vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

VÍTEK VANĚČEK, Washington Capitals

6 utkání, průměr 2.40, úspěšnost 90,65 %

Vítek VaněčekVítek VaněčekZdroj: ČTK

V konkurenci Ilji Samsonova si drží havlíčkobrodský odchovanec vyšší porci zápasů. V Metropolitní divizi je jejich tým na třetí příčce, v konferenčním pořadí je Washington čtvrtý.

DAVID RITTICH, Nashville Predators

dosud nenastoupil

David RittichDavid RittichZdroj: Deník/Karel Líbal

Nashville podává průměrné výkony, v Centrální divizi je čtvrtý, v pořadí Západní konference zatím drží poslední postupovou příčku. Na první ostrý start v dresu Predators po přestupu před sezonou jihlavský gólman se zkušenostmi z Calgary a Toronta ještě čeká.

JOSEF KOŘENÁŘ, Tucson Roadrunners (AHL)

3 utkání, průměr 4,00, úspěšnost 86,4 %

Josef KořenářJosef KořenářZdroj: Deník/Lukáš Kaboň

Zatím nastupuje na farmě Arizona Coyotes, do branky hlavního týmu jej nepouští krajan a vysočinský rodák Karel Vejmelka. Humpolecký a jihlavský odchovanec se pravidelně střídá s ruským kolegou Ivanem Prosvětovem, oba mají stejnou porci zápasů.

JAKUB ŠKAREK, Bridgeport Islanders (AHL)

5 utkání, průměr 2,34, úspěšnost 91,9 %

Jakub ŠkarekJakub ŠkarekZdroj: Deník/Jan Čech

Jak název napovídá, jedná se o farmu New York Islanders. Jihlavský rodák drží v konkurenci gólmanů Kena Applebyho a Cory Schneidera pozici jedničky týmu.