Na první branku se čekalo až do druhé třetiny, ale poté jihlavští hokejisté vstřelili během dvanácti minut hned tři góly.

Hosté se ale nevzdali, do konce druhé dvacetiminutovky stačili poprvé překonat Žukova a v úvodu třetího dějství snížili už na 2:3.

Hokejové utkání mezi SK Horácká Slavia Třebíč a HC Slavia Praha, ilustrační foto.
Třebíč znovu slaví. Po dramatické koncovce vyhrála na ledě pražské Slavie

Dukla nezpanikařila a Harkabusem získala znovu kontrolu nad vývojem utkání, které již dovedla k zaslouženému vítěznému konci.

JIHLAVA - BENÁTKY N. J. 4:2
Branky a nahrávky: 23. Fronk (Lichanec, Eliáš), 32. Cachnín (Eliáš, Niko), 35. Mareš (Fronk, Havránek), 51. Harkabus (Seman, Cachnín) – 39. Rychlovský (Dušek), 43. Jansa (Bukač). Rozhodčí: Valenta, Zídek - Hucl, Roischel. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 877. Třetiny: 0:0, 3:1, 1:1.
Jihlava: Žukov – Bilčík, Kowalczyk, Dvořák, Mareš, Eliáš, Niko – Čachotský, Skořepa, Illéš – Harkabus, Seman, Cachní – Helt, Lichanec, Fronk – Havránek, Juda, V. Brož.