Pořadatelé zatím prodali kolem 20 000 lístků, kapacita hlediště bude přes 30 000. Největší zájem je o vstupenky ke stání před pódiem a na nejlevnější tribuny, řekl o víkendových dnech Aleš Hrbek ze spolupořadatelské agentury Glanc.

Vstupenky na tribuny stojí od 2115 do 4615 korun, stání u pódia vyjde na 1415 korun. „Počet prodaných vstupenek se špatně odhaduje, protože lidé stále ještě vracejí vstupenky z loňského koncertu, který byl nakonec zrušen,“ sdělil Hrbek.

Lístky na koncert z minulého roku už neplatí, lze je ale v místě prodeje vyměnit za peníze a koupit si vstupenky nové. O možnostech výměny vstupenek se mohou lidé informovat na telefonním čísle 545 575 243.

Vstupenky ke stání na volné ploše za 995 korun podle Hrbka budou každopádně v prodeji ještě i před začátkem koncertu. V případě potřeby totiž lze hlediště mezi pavilony brněnského výstaviště více rozšířit.

Přípravy na dlouho očekávané vystoupení Rolling Stones v Brně vrcholí. Tribuny pro diváky už stojí, v pondělí se začne pracovat v pavilonu G, který bude sloužit jako zázemí kapely. Téhož dne začnou také přijíždět první z celkem osmdesáti kamionů techniky pro stavbu pódia. Na jeho budování se budou podílet posádky třinácti autobusů.