Nad programem se pozastavuje stále více lidí. „Návštěvnost našich internetových stránek se zdvojnásobila. Lidé se nejčastěji ptají na kapely Tři Sestry, Divokej Bill a Čechomor. Zatím se nám nikdo neomluvil,“ potvrdil Zdeněk Mikulášek za pořadatelský pivovar Bernard, že na Horním náměstí se představí všechny hvězdy.

Upozornil i na laserovou show, která právě po vystoupení Čechomoru nahradí dosavadní ohňostroj. „Podle našich informací má jít o jedinečný zážitek.

Specialisté přivezou lasery o síle 90 wattů, které dosud v republice nikdo nepoužil. Pro srovnání, při otevírání pražské haly Sazka trhaly tmu patnáctiwattové laserové paprsky,“ doplnil Mikulášek, podle něhož se lidem i letos vyplatí nákup vstupenek v předprodeji.

Ten začne prvního srpna v podnikové prodejně. Páteční lístek tam pořídíte za 150 korun, sobotní za 190 korun. Na oba dny pak 280 korun. Přímo u pokladen stojí páteční vstupné 180 korun, sobotní 220, na oba dny 320 korun. Bezplatné vstupné pro důchodce a děti mladší patnácti let zůstane zachováno i letos.

Dvoudenní slosovatelné vstupenky se navíc mohou jejich majitelům opravdu vyplatit. Pořadatelům se opět podařilo zajistit příjemné ceny. Výherce té první vyrazí na zájezd v hodnotě 25 tisíc korun, druhý v pořadí odjede na skútru Korado. Třetí šťastlivec si odnese LCD televizi a ten čtvrtý získá autopojištění od generálního partnera pivních slavností. Zbývajících šest cen má tekuté a pěnivé skupenství.