Za tuto dobu koncertovali po celé republice a vydali vlastní CD s názvem Milé děti dobrou. Nyní vychází na světlo jejich druhá deska.


„Hrajeme ve složení baskytarista Pavel Štolba, kytarista Olda Vlček a houslistka Lucie Šalomounová. O zpěv se dělíme všichni,“ představil kapelu Olda Vlček.


Deníček nemá vyhraněný styl hudby. „Máme rockovou píseň, ale taky bigbeatovou, undergroundovou nebo punkovou písničku,“ jmenuje Lucka Lulu Šalomounová.


Stylově rozmanitá je i jejich druhá deska nazvaná Z Under Gruntu, kterou bude kapela křtít dnes večer v jihlavském Horáckém divadle v klubu Golem od 20 hodin. „Desku jsme nahrávali ve studiu B a B audio Budík ve vesnici Jámy a je na ní 14 písniček, z nichž tři jsou na náměty od našich fanoušků,“ objasnil Pavel Štolba.


Kromě Deníčku vystoupí v Golemovi také skupina Lajky, renesanční tance Blandicia nebo módní přehlídka v army stylu a aerobic show.


„Nejbližší koncert na Vysočině bude příští týden v Přibyslavi, jinak koncertujeme v Brně a také nás v létě čeká koncert na motorkářském srazu na Vysočině,“ uvedl Pavel Štolba.