„Myslím, že se nové skladby povedly a těšíme se, až je předvedeme i na živo,“ hodnotí frontman Kryštof Michal.
„V rámci tohoto turné zavítáme nejen do hal, ale i komornějších prostorů včetně klubů,“ dodává.

V Jihlavě vystoupí kapela 31. října ve sportovní hale na Březinkách, a to od 20 hodin. Lístky jsou v prodeji v sítích Ticketpro a Ticketstream.

Autogramiáda

„Kdo se chce se skupinou potkat osobně, bude mít příležitost na autogramiádě v den koncertu, která proběhne v prostorách City Parku Jihlava,“ uvedl Pavel Pešek z agentury Rental Pro, která koncert „Supportů“ pořádá.
Atmosféru koncertů bude dotvářet speciálně navržená scéna.
Témeř dvouhodinový program nabídne jak písničky z nového alba Lick It, tak osvědčené hity Support Lesbiens.
Hostem celého turné bude česká skupina Clou, které v těchto dnech vychází nové album, jež nese název For Tonight.
„O Clou jsme už přemýšleli několikrát, ale vyšlo to až teď. Myslíme si, že toto spojení bude zajímavé i pro naše fanoušky,“ doplňuje frotmana kytarista Hynek Toman.

Soutěž o vstupenky
Chcete se dostat na koncert skupiny Support Lesbiens, který se koná v pátek 31. října v jihlavské sportovní hale na Březinkách – Okružní 2, zdarma? Potom pošlete správnou odpoveď na soutěžní otázku a čekejte!

Jak se jmenuje nové album skupiny Support Lesbiens?
A) LUCK UP
B) LICK OFF
C) LICK IT

Odpovědi posílejte ve tvaru DV mezera SUPPORT mezera odpověď (A, B nebo C) mezera JMÉNO A PŘÍJMENÍ mezera BYDLIŠTĚ. (příklad: DV SUPPORT B JAN NOVÁK JIHLAVA) na telefonní číslo 900 09 06. Počet SMS z jednoho čísla není omezen. Cena jedné SMS je 6 Kč. Službu zajišťuje Mobil Bonus Jihlava.