Kolář již od svých osmnácti let zpíval s desítkou rockových kapel. Od roku 2002 pak působil jako zpěvák ve skupině Arakain. „Získat Petra Koláře k nám do Polné snadné nebylo, ale jelikož jede turné se smyčcovým kvartet, pro které si vybírá velké kulturní domy a ten náš mezi ně patří, tak naše nabídka byla na místě“ za pořadatele prozradila Markéta Janovská.

Kolář se před čtyřmi lety vydal na sólovou dráhu a získal si spoustu fanoušků.

Známe hity i nové písně

V rámci koncertu diváci uslyší jak jeho nejznámější hity například Ještě, že tě lásko mám nebo Jednou nebo zavolá, tak i další písně z jeho posledního alba Bez křídel.

„Na diváky i na atmosféru se moc těším, zatím jsem nikdy nebyl při koncertech divákům tak blízko. Doposud jsme koncertovali hlavně v halách, kde je atmosféra trochu jiná, než bude nyní“ řekl k turné zpěvák. Doprovázet ho budou kytarista Roman Voch, bubeník Richard Böhm, baskytarista Jan Alán a na akordeon a piáno bude hrát Karel Mařík.

„K dispozici jsou vstupenky na sezení za 300 korun – ty jsou téměř vyprodané, a dále na stání za 250 korun. Těch je zatím dostatek“ dodala Janovská. Předprodej je ve všech okresních městech na Vysočině. V Jihlavě je zájemci mohou zakoupit například v Music shopu Song.