Dvouměsíční turné zpěvačky Anety Langerové znamená přibližně dvacítku koncertů ve dvou desítkách českých měst. Živě tak Langerová představí své nové album Jsem, které se již v okamžiku křtu stalo zlatým. Na Vysočině si vystoupení zpěvačky užijí ti, kteří zavítají na její březnový koncert ve Žďáře nad Sázavou.

„Velmi se těším na koncerty ve městech, která jsem již navštívila a moc se mi tam líbilo, jako například v Ostravě, Zlíně i jindek,“ svěřila se Aneta Langerová.

Diskuze na webu

„Zavítám ale i do pro mě dosud neznámých míst, jako jsou například Hustopeče, jsem zvědavá na to malebné město známé svou vinařskou tradicí. Vystoupíme i v Pardubicích, Trutnově a Kadani, kde se doufám stihnu projít Katovou uličkou a v Jilemnici zas uličkou Zvědavou, o které jsem slyšela. Myslím, že mě čeká nejen hudební turné, ale i další cesta za krásami české země,“ řekla zpěvačka o koncertech.

„Chtěla bych být lidem blízko, proto jsme do turné zahrnuli i menší města, chci si s lidmi užít každý koncert tak, aby odcházeli nabiti energií,“ dodala Aneta.
Turné začalo 16. února v brněnském KC Semilasso a skončí v dubnu.

Aneta chce každé ze zastávek věnovat zvláštní pozornost na svém webu. Návštěvníci budou mít možnost o každé akci diskutovat, vkládat svoje fotky a videa a hodnotit své zážitky z koncertu. Na jejich podněty bude také reflektovat přímo Aneta a další členové týmu.

Během turné po klubech a kulturních domech zazní písně nejen z nového alba, ale také již prověřené hity jako Malá mořská víla nebo Voda živá.