Na své si přijdou milovníci cyklistiky, živé hudby i zábavních atrakcí.

Celý program začne už v sedm hodin ráno, kdy u sportovní haly odstartuje prezentace na závod horských kol, kamenický MTB Maraton na padesát kilometrů. Pro rekreační cyklisty pořadatelé chystají kratší trasu o délce pětadvacet kilometrů. V půl druhé odpoledne vypukne na stadionu zábava, která potrvá až do nočních hodin.

Pestrý program zahájí vystoupení žáků kamenických škol. Poté přijde na řadu slavnostní vyhlášení MTB Maratonu a také hobby závodu. Od půl třetí bude pódium patřit populární kapele Děda Mládek Illegal Band. Tu vystřídá Michal David Revival. Chystá se i koncert zpěváka Pavla Sedláčka se skupinou Cadillac. Odpoledne zpestří i skupina irských tanců Démáirt a skotský dudák Václav Rout. Představí se i pražská rocková kapela Strahov. Program zakončí skupina Rybičky 48.

Příznivci adrenalinu budou moci po celé odpoledne vyzkoušet motorový paragliding. Pro návštěvníky budou připraveny také technické atrakce v podobě bludiště, žebříku siláků nebo hasičského auta. Samozřejmostí je i bohaté občerstvení.