Zajímavý příběh o lásce až na věčnost zhlédnou dnes večer diváci na divadelní scéně humpoleckého kina. Vilma Cibulková a Miroslav Etzler tam přivezou tragikomedii, kterou autor Petr Strnad napsal přímo pro ně.

Hra nazvaná Jak uvařit žábu pojednává lehce humorně o nelehkém údělu sympatické Blaženy, která je na konci svého života.

Ta musí předstoupit před nebeský soud a obhájit všechny své skutky, kterých se v životě dopustila.

Diváci se tak stanou svědky nevšedního soudního procesu, který má za úkol vynést jasný rozsudek – je Blažena vinna, či nevinna? Patří do pekla, nebo do ráje? Jak moc je lidský život ovlivňován těmi druhými?

Zahrají brilantní herci

O divadelní představení Jak uvařit žábu je v Humpolci zájem.

Jak potvrdila vedoucí tamních kulturních zařízení Marcela Kubíčková, je skoro vyprodáno.

„V sále s kapacitou tří stovek míst zbývá třicet volných vstupenek,“ potvrdila Kubíčková. Jak dodala, duo Cibulková – Etzler bylo sázka na jistotu.

„Oba jsou brilantní herci, kteří diváky přitáhnou. Tato hra je jim navíc napsaná přímo na míru, což zaručuje dvojnásobný úspěch představení,“ doplnila Marcela Kubíčková.

Nezapomenutelný příběh o životě, smrti, lásce i lidských skutcích ožije na Divadelní scéně kina v Humpolci přesně s odbitím dnešní půl osmé hodiny večerní.