Jedná se sice již o druhý ročník Loewova promítání o Irsku nazvaný Irsko 2011, o to však by měl být zajímavější a navíc obohacený o digitální diashow. V této sezoně se do Jihlavy Loew chystá naposledy.

Na Vysočině ho bude možné vidět ještě v Třebíči, a to hned zítra v Kině Pasáž od 19 hodin.

Promítání v Jihlavě se bude konat v Divadle Na Kopečku. S Irskem 2011 přitom Loew za celé své turné navštíví celkem devatenáct měst.

V nejnovější digitální diashow Loew představí severní polovinu Smaragdového ostrova, ukáže nádherná pobřeží s vysokými útesy a úchvatnými výhledy společně se zdobenými keltskými kříži. K vidění zde budou také úchvatné megalitické hrobky. Chybět nebudou ani ukázky tradiční irské hudby, která dokresluje příjemnou atmosféru ostrova.

Jak sám cestovatel tvrdí: „Když se řekne Irsko, každý si vybaví něco jiného. Někdo hned dostane chuť na černé pivo či jemnou whisky ve stylové irské hospodě, jiný v tu chvíli zaslechne fantastickou irskou hudbu. Někomu před očima vyvstane obraz skalnatého mořského pobřeží a bohem zapomenutých ostrůvků, kde žije pár opuštěných rybářů,“ vypráví s úsměvem Martin Loew. Tak neváhejte a přijďte se společně s ním zasnít do magického kouzla Irska.