Začátek je naplánován na páteční čtrnáctou hodinu.

K vidění budou originální módní přehlídky úchvatných svatebních rób, a to po oba dva dny. Páteční prezentace svátečních šatů přitom začne odpoledne o půl třetí, druhou přehlídku pak příchozí uvidí v 18 hodin.

Sobotní předvedení svatebních šatů je plánováno na 11. hodinu a další se uskuteční od 15 hodin. Akci bude doplňovat program, který zahrnuje kromě jiného i vystoupení jihlavské taneční skupiny Hotch Potch a netradiční bubble show.

Nebudou chybět ukázky účesů

Chybět nebude ani tombola pro páry, které v tomto roce plánují svatbu, či ukázka líčení a vytváření různých účesů.

Losování tomboly se uskuteční v sobotu v 10 hodin. Vstupenku, která platí na jeden den, si budou zájemci moci zakoupit přímo na místě za padesát korun.

Akci pořádá návrhářka Dana Dobřichovská a cateringová firma Eva Marková. Svatební veletrh se koná pod záštitou hejtmana kraje Vysočina Jiřího Běhounka.

Deník se zajímal, jak vůbec vznikla myšlenka na uspořádání takového veletrhu. „Dana Dobřichovská má svatební salon a Eva Marková cateringovou firmu. Napadlo je, že by tyto profese využily pro uspořádání veletrhu s tematikou, která na Vysočině chybí. Svatební veletrhy se totiž většinou konají třeba v Praze, Brně, Ostravě či v Českých Budějovicích, kdežto u nás zatím nic takového není,“ okomentovala záměr módní návrhářky její asistentka Michaela Slavíčková.