Areál letního kina Heulos v Jihlavě dnes rozezvučí již osmý Koncert Bez hranic. Na jednom pódiu se objeví Dan Bárta, Dara Rolins, skupina Sweet zone a další umělci. Těšit se lze na lákavou multižánrovou produkci.

Sweet zone zahájí hudební maraton v 17 hodin. V 18.45 ji vystřídají kapela Eversmiling Liberty, po ní následuje Luboš Pospíšil a 5P.

Vrcholným bodem programu je vystoupení Dary Rolins, Dana Bárty a Illustratosphere, které začne ve 21 hodin. „Jsem přesvědčený, že největším tahákem letošního koncertu Bez hranic bude právě Dan Bárta s Darinou Rolins. Už tři roky jsem přemýšlel, jak sem právě Dana Bártu dostat. Až teď se naskytla perfektní příležitost. Oba zpěváci mi jsou žánrově velmi blízcí a věřím, že jejich projekci bude navýsost úspěšná,“ uvedl organizátor z občanského sdružení AlternativaPro Vítězslav Schrek.

Večer uzavře španělská kapela La Troba Kung-Fú, která svou hudební mixáž odstartuje ve 22.30. „To bude, myslím, opravdu nevídaný zážitek, tahle kapela je totiž expert mnoha stylů od reggae až po big beat. Je to trochu divočina a velmi dobře se to poslouchá,“ prozradil Schrek.

Na své si přijdou také děti, pro něž je připraven program v dětském koutku u letního kina Heulos.

Pokud vás program zaujal, určitě vás potěší, že vstupenky seženete přímo v amfiteátru. „Budou k zakoupení na místě, neměli jsme ani žádný předprodej. Budou stát sto korun, pro studenty padesát korun a děti s dospělým doprovodem se mohou účastnit zdarma,“ dodal Schrek.