„Ve středu je na programu od 19.30 soubor Collectif a Sens Unique z Francie, kterou v roce 2013 založila skupina studentů z Quebecké cirkusové školy. Přivezou příběh s názvem Mule. Mula je příběh dvou akrobatek, jednoho komplikovaného vztahu a nedostatku prostoru,“ uvedl Přemysl Martinek, tiskový mluvčí DIODu.

V pátek 27. dubna festival pokračuje od 19.30 Fun Fatale Kabaretem 2018. Půjde o mezinárodní večer nabitý krátkými čísly akrobatek festivalu. „Představí se například Karolína Křížková a Eva Stará, které provozují párovou akrobacii a klaunérii. Na šalách se představí Barbora Bartoňová a na visuté hrazdě Eliška Brtnická s Cirkusem Mlejn,“ dodal Martinek. Kromě českých akrobatek se představí interpretky ze Švýcarska nebo Spojených států amerických.

Celou akci zakončí v neděli 29. dubna v 15 hodin Stephanie N´Duhirahe s vystoupením nazvaným Pro Vás. Půjde o hravé a humorné představení v podání švýcarské akrobatky pro děti a rodiče. Vstupenky vyjdou na 120 korun pro dospělé, studenti a senioři zaplatí 80 korun. Vstupné na nedělní rodinné představení je 80 korun.