Během dvouměsíční šňůry koncertů ve dvou desítkách českých měst zpěvačka představí své nové album Jsem, které se již v okamžiku křtu stalo zlatým. Během turné po klubech a kulturních domech zazní ovšem písně nejen z nového alba, ale také již prověřené hity jako Malá mořská víla nebo Voda živá.

„Velmi se těším na koncerty ve městech, která jsem již navštívila, a moc se mi tam líbilo, jako například v Ostravě, Zlíně i jinde,“ svěřila se Aneta Langerová.

„Zavítám ale i do pro mě dosud neznámých míst, jako jsou například Hustopeče, jsem zvědavá na to malebné město známé svou vinařskou tradicí. Vystoupíme i v Pardubicích, v Trutnově a v Kadani, kde se, doufám, stihnu projít Katovou uličkou, a v Jilemnici zas uličkou Zvědavou, o které jsem slyšela. Myslím, že mě čeká nejen hudební turné, ale i další cesta za krásami české země,“ řekla zpěvačka o koncertech.

„Chtěla bych být lidem blízko, proto jsme do turné zahrnuli i menší města, chci si s lidmi užít každý koncert tak, aby odcházeli nabiti energií,“ dodala Aneta.

Langerová chce každé ze zastávek věnovat zvláštní pozornost na svém webu. Návštěvníci budou mít možnost o každé akci diskutovat, vkládat svoje fotky a videa a hodnotit své zážitky z koncertu. Na jejich podněty bude také reflektovat přímo Aneta a další členové týmu.