Kapela si pro své fanoušky připravila i jednu novinku. „Myslíte si, že už Čardáš Klaunů po těch letech znáte? Nenechte se mýlit! V sobotu poprvé hrajeme s novým členem, kterým je rodák z Opavy Jakub Kočí. Kuba má za sebou úspěšné studium na Akademii múzických umění v Praze v oboru bicí nástroje – jazz, ale hraje také na kytaru a klavír,“ řekla manažerka kapely Miroslava Zápotočná, která je zároveň autorkou scénáře ke klipu Kvízy.

Advokátní koncipientka, která nemá s hudbou a zpěvem žádné velké zkušenosti, se totiž nechala v létě vyhecovat a s kapelou se vsadila, že se o scénář postará. Jak pomyslný souboj mezi ostřílenými hudebníky na straně jedné a právničky coby režisérky na straně druhé dopadl, to se všichni dozví právě na sobotní akci.

Ilustrační foto
Lidé vytvoří tichou uličku pro kapry i na náměstí v Jihlavě

Videoklip vypráví o životní cestě a o rozhodnutích, která lidé často dělají z rozumu, ale po čase je stejně dovedou k tomu, že by se měli rozhodovat srdcem. Natáčel se v srpnu v Jihlavě a zahrála si v něm řada místních.

Duší kapely Čardáš Klaunů je jihlavský rodák, muzikant a zpěvák Martin Kučera, který se obklopil dalšími skvělými kolegy. Kapela vydala na jaře debutové album Dvě tváře a pomalu chystá druhou desku.

Živý betlém v Telči.
Koncerty i živý betlém na vás čekají v Telči