Skupina Čechomor do krajského města Vysočiny přiveze své tradiční Vánoční Kooperativa turné, které začalo již koncem listopadu. Zájemci si mohli vstupenky na tento koncert kupovat již od druhé poloviny srpna letošního roku, není tedy divu, že jsou všechna místa v sále obsazená. Jihlavská zastávka je navíc jedinou na Vysočině.

Fanoušci se mohou těšit na koncert plný největších hitů této skupiny, vánoční laděné skladby a zazní i hudební novinky z připravovaného alba, které by mělo vyjít příští rok.

„Na celé turné už se velmi těšíme, především na všechny fanoušky. Jsme moc rádi, že se opět se všemi shledáme a příjemně se naladíme na jedno z nejkrásnějších období v roce. Doufáme, že si s námi fanoušci odpočinou a zapomenou tak na denní starosti,“ vyjádřil se s nadšením frontman kapely Čechomor František Černý.

Návštěvníci jihlavského Domu kultury se mohou těšit také na hosta, kterým bude hostující zpěvačka Martina Pártlová, která oživí část repertoáru o nová aranžmá. Stejně jako v uplynulých letech, tak i letos skupina podpoří v rámci turné projekt Pomocné tlapky zabývající se chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů, které pomáhají tělesně postiženým lidem.