„Pro odvážné povahy jsou připraveny vyhlídkové lety nad Jihlavou a tandemové seskoky. Těm, kteří dávají přednost pobytu na pevné zemi, festival nabídne přehlídku historických letounů, projekce s leteckou tematikou, výstavy o exotických zemích, filmové projekce a hudební doprovod," přibližuje jedna z organizátorek akce Monika Kolomazníková.

V odpoledních hodinách jsou připraveny workshopy, během kterých si lze vyzkoušet praktický nácvik balení padáku či výrobu fotbalových míčů z recyklovaných materiálů.

Na pódiu se v sobotu odpoledne vystřídá pět kapel a více jak desítka DJs, kteří rozhýbou večery v rytmu elektronické hudby. Z hudební produkce se můžete těšit například na kapelu Epy de Mye či DJs z T2B Crew. „Přestože meteorologická předpověď říká, že bude celý víkend slunečno, jsme připraveni i na nepříznivé počasí a celá akce se může přesunout do hangáru, který pojme velkou kapacitu návštěvníků," ujišťuje Kolomazníková.

Festivalové vstupenky je možné zakoupit přímo na místě za příjemných 100 korun. Všechny zakoupené lístky budou zařazeny do slosování o hodnotné ceny v podobě tandemového seskoku, vyhlídkových letů a dalších hodnotných cen.

Parkování a stanování je možné přímo v areálu festivalu. A k dispozici je i ubytovna v areálu letecké školy. A pro opravdové požitkáře bude připraven dokonce stan s relaxačními masážemi. Celý festival je organizován tak, aby byl přátelský také pro rodiny s dětmi. Více informací o festivalu najdete na facebookových stránkách této akce.