„Hra snů je z těch her, které vás nepřestanou provokovat svými otázkami, svými obrazy či významem situací. Má být završením sezony, ve které zkoumáme náš svět a sami sebe různými pohledy odjinud a překračujeme zaběhnuté hranice vnímání. V případě Hry snů překračujeme hranice klasického dramatu a na náš lidský úděl se díváme opravdu odjinud, očima dcery nebeského boha Indry,“ popsala dramaturgyně divadla Barbora Jandová.

Režie Hry snů se ujal hostující režisér Zbyněk Srba, který společně se svým tvůrčím týmem spolupracuje s HDJ poprvé. Scéna představuje jakousi křižovatku různých cest. Vše doplňují rámy dveří symbolizující vstupy do různých krajin. Scénu vytvořil hostující Petr Kastner. Hra je doplněná také projekcemi Martina Studneckého. O návrhy kostýmů se postarala hostující Kateřina Hájková. Úpravu a dramaturgii měla na starosti Barbora Jandová.

V hlavní roli Agnes, dcery boha Indry, se divákům v Jihlavě představí Tereza Otavová. Spolu s ní se v inscenaci objeví Stanislav Gerstner, Milan Šindelář, Lucie Sobotková a další členové souboru HDJ.

Zbyněk Srba působil několik let v mosteckém divadle a od roku 1993 pracoval čtrnáct let jako režisér Mahenovy činohry v Brně.