Odpoledne plné soutěží uvádí moderátor Milan Řezníček, se svou siláckou šou přijel Železný Zekon a nechybělo ani dětské divadlo kouzelník a klauna. Taneční vystoupení obstaralo uskupení Hotch Potch, dorazil rovněž promo tým Kraje Vysočina.

Pro děti bylo připraveno malování na obličej, fotokoutek a další atrakce. Během akce, která začala ve 14 hodin, vystoupila dívčí pěvecká a taneční skupina Lollipopz a speciálním hostem byl Karel Gott revival Morava ve složení Josef Bouda a Radek Verner. Každý návštěvník mohl získat slevový pas Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina. O nadcházejícím víkendu je velikonoční pauza, týden nato je na programu Žirovnice, 10. dubna se jede do Křižanova a 17. dubna karnevalové turné vyvrcholí v Dolní Rožínce.

Mořské akvárium

„Šlo o čtyřhodinový program naplněný soutěžemi v režii Milana Řezníčka, diskotékou pro děti, vystoupením taneční skupiny Hotch Potch a pohybovými hrami pro celou rodinu. Dále vystoupení dívčí pěvecké a taneční skupiny, kouzelníka i siláka ohýbající pás železa a předvádějící svoji nezranitelnost při polykání žiletek či silácké kousky na desce plné hřebu. Na závěr odpoledne vystoupil i speciální host, Karel Gott. Během soutěží získávaly soutěžící spousty dárků. Zpestřením pro děti se stalo malování na obličej i fotografie před mořským akváriem," napsal do redakce Stanislav Bartoň ze Zbilid.

Jenom tak odhadem se akce zúčastnilo asi 100 až 120 dětí a možná na dvě stě dospělých. Akce je každoročně v režii Kraje Vysočina.