„Fanoušci jsou nadšení. Komentáře na sociálních sítích jsem po hodině přestal počítat, protože je jich už opravdu mnoho. Některé fanynky mi píší, že brečí jak želvy. Je to divné, ale mám z toho radost. Asi hodinu po premiéře jsem se procházel jednou osamělou uličkou v Telči a co neslyším? Můj nový song jsem zaslechl skrze otevřené okno z jednoho domu. Než jsem došel k domovu, tak jsem napočítal pět domácností, kde si užívali moji novou píseň,“ řekl Jiří Pařil a dodal: „Zjištění, že moje hudební snažení přináší lidem radost, mě ohromně povzbuzuje a motivuje do další práce.“

Zpívající hasič nyní chystá další hudební videoklip. Fanoušci se ho dočkají nejspíše už v říjnu. „Tentokrát to bude ke svižnější písni, která všechny zvedne ze židlí,“ doplnil k tomu Pařil.

Natáčení klipu k písni Pro lásku mou se mělo původně konat už v květnu, ale muselo se dvakrát přesouvat kvůli počasí. Tvorby se ujal kameraman a režisér Tomáš Drdácký. Rodák z Telče, který nyní pracuje převážně v Praze pro Českou televizi a další produkční společnosti. Klip vznikal dva dny. Ve videu můžete vidět záběry z okolí města, z telčské hasičské stanice, z kostela svatého Ducha, z náměstí, věže kostela svatého Jakuba nebo Belpské lávky.

Hlavní role si zahráli Pařilův kolega Jan Havlík, herec Daniel Ondráček a modelka Adéla Rezková. V klipu se objevili i další kolegové z telčské stanice. Děj se točí kolem tragické dopravní nehody. Záměrem bylo, aby klip působil co nejvíce emotivně. Jiří Pařil se při psaní písně inspiroval skutečnou událostí, kterou před lety zažil jako profesionální hasič. Nazpíval a nahrál ji ve spolupráci se zpěvačkami ze sboru Santini, klavíristkou Eliškou Leitkepovou Prknovou a dalšími muzikanty.

„Finance na realizaci celého klipu jsem získal díky internetovému portálu Startovac.cz, kde mi přispělo osmdesát devět lidí. Mí kamarádi, rodina a věrní fanoušci. I jim za jejich podporu patří velký dík,“ dodal Pařil.

Jiří Pařil už loni zabodoval s videoklipem Nejhezčí svátky. Ten zaznamenal obrovských úspěch jak na sociálních sítích a na serveru YouTube, tak i v celorepublikových rádiích, která ho hrála během celých Vánoc. „Po loňském úspěchu s vánoční písní přemýšlím ještě nad další koledou. Ale tato myšlenka je opravdu zatím jen v plenkách,“ uzavřel Pařil.

Sledovat tvorbu muzikanta Jiřího Pařila můžete na kanálu YouTube Jurič Pařil.