„Zájem je velký, máme téměř vyprodáno. Kapela zahraje několik zbrusu nových silných písní z připravovaného nového alba, které je před dokončením a vyjde již velmi brzy. A nebude chybět ani jejich tradiční velkolepá show,“ řekla Andrea Prášková ze Soulu. Klub otevírá ve 20 hodin. Lístky v předprodeji vyjdou na 350 korun, na místě budou o stovku dražší.

Sobota 13. října bude patřit 12. ročníku podzimního festivalu Garage of Rock. Přestaví se kapely jako Lady Kate, Abi Gail, Autobus, Kreyson memorial a další.

Opravdovou hudební lahůdku slibuje sobota 20. října, kdy je v Soulu v plánu koncert kapely Poletíme? „O kapelu, která bezpečně a jistě letí k pomyslné špičce české hudební scény je takový zájem, že na jejich koncertech bývá po celé republice narváno. Letos na jaře vydali novou desku s názvem Chce to hit!, se kterou pilně koncertují,“ popsala dalšího interpreta, který míří do Jihlavy, Andrea Prášková.

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 250 korun, na místě budou stát tři stovky.

Další víkend bude pekelný. V pátek 26. října totiž vystoupí punková legenda Totální nasazení spolu se spřízněnou kapelou Deratizéři. A v sobotu je pak vystřídají čerti z Rakouska. Těšit se můžete na dětskou diskotéku s čerty, slavnostní představení čertů, pyro a fire show, strašidelné efekty, focení s čerty a mnoho dalšího.

Nabitý bude také listopad, kdy se v jihlavském klubu objeví například Luboš Pospíšil a 5P.