A na co se mohou návštěvníci těšit? Michal si myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho plyšáci, největší mazlíčci, ho ale přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

„Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti se prostřednictvím tohoto představení na chvilku zastaví i na klidném místě v pralese v Africe, ale pak už se rychle vrátí zase zpátky do Michalova pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci. Na děti čeká spousta jeho vzpomínek, do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále," uvedla Petra Lovečková z pořádající agentury. Dále nebude chybět legrace, soutěže, ale ani překvapení.
Vstupné je 160 korun. Platí všechny děti bez omezení.

Soutěž o lístky

Čtenáři Jihlavského deníku mohou vyhrát vstupenky na program Michalovi Mazlíčci v Jihlavě. Vyhrávají ti, kteří co nejrychleji zašlou správnou odpověď na: redakce.jihlavsky@denik.cz.
Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje oblíbený televizní pořad pro děti, ve kterém Michal Nesvadba účinkuje?
A) Kouzelná školka
B) Gejzír
C) Planeta YÓ
Pět nejrychlejších správných odpovědí vyhrává po dvou vstupenkách na jihlavské představení. Jako bonus získáte ještě CD Michala Nesvadby. K odpovědi na připojte svůj tel. kontakt!