„Fungování hospice Sdílení je z velké části závislé na darech jednotlivců, firem i nadací. Peníze jsou potřeba zejména na platy zdravotních sestřiček a lékařů, dále na nákup léků a provoz aut. Bez štědrých dárců by hospic fungovat nemohl,“ uvedl Jana Bělíková ze Sdílení.

Vstupné za 400 korun je k dispozici do 15. května, poté budou lístky stát 450 korun a na místě 500 korun. Lze je zakoupit online i u partnerů akce na vybraných prodejních místech.

Kapela No Name je slovenská pop-rocková skupina z Košic. Její základ tvoří trojice bratrů Timkových a na výsluní se dostali v roce 2000 s albem Počkám si na zázrak. Na Vysočinu jezdí koncertovat pravidelně, fanoušci je mohli slyšet například na loňském Vysočina festu.

Sebastian je nejvýraznější novou tváří na české hudební scéně. Patřil mu rok 2015 s hitem Toulavá. Zpěvákovi vynesla dokonce cenu na Českém Slavíkovi. Kapela Vzhůru a níž je z Jihlavska, tvoří ji tři mladí muži, kteří v půli dubna představili v jihlavském Soulu novou desku Nepřestávej dýchat.