Partička čili Richard Genzer, Michal Suchánek, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Daniel Dangl a Marian Čurko zase vyrazili na vzduch a své skvělé improvizační schopnosti předvedou už v pondělí 11. dubna v jihlavském domě kultury. Hned o den později se ukážou v Pelhřimově v Kulturním domě Máj.

Pro velký zájem diváků se v Jihlavě uskuteční hned dvě představení Partičky na vzduchu; začínají o půl šesté a ve dvacet hodin. Vstupenky na to odpolední jsou stále k dispozici, večerní je téměř vyprodané. Diváci z Pelhřimovska si lístky na pelhřimovskou část tour mohou také stále ještě zakoupit. Lístky lze koupit přes portál Ticketstream, vstupné je 430 korun.
„Partička bude vypadat přesně tak, jak ji znáte. Nebo neznáte? Můžete čekat obojí. Každé představení je naprosto originální a nikdy se neopakuje. Těší se na vás Ondřej, Michal, Richard, Igor,

Marián a Dano, možná i nějaký ten host. Budete mít jedinečnou možnost si užít čistou improvizaci. A o tom, že vše není dopředu připravené, se přesvědčíte v momentě, kdy se aktivně zapojíte se svými nápady," pozvala na představení manažerka Partičky Mirka Adamová.

Program se poprvé uvedl na prknech slovenského divadla L+S v květnu 2009. Díky velkému úspěchu se pak objevil na slovenské televizní stanici Markíza, poté ho začala vysílat i česká Prima. Své herecké, a hlavně improvizační schopnosti v české verzi Partičky předvádějí Richard Genzer, Michal Suchánek, Igor Chmela a Ondřej Sokol. Scénář jim na míru šije Daniel Dangl, na každý díl má připraveno pět až šest her. O hudební a zvukový improvizovaný doprovod se stará muž mnoha převleků – Marian Čurko.

Show by se dala přirovnat k někdejšímu populárnímu pořadu Ruská ruleta, kde se o improvizaci starali Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. Partička ráda vyráží i na turné po sálech kulturních zařízení po celé republice, k vidění už dříve byla například i v Telči.

ZDEŇKA HINKOVÁ