Skyline si podle pořadatelů chystají do Jihlavy velkou show. „Chybět nebude ani afterparty se členy kapely, zahrají Hiffi a Jacob," doplnila Andrea Warsztocká z klubu Soul.

Dnešní koncert je jeden z posledních před vydáním nové, v pořadí již sedmé řadové desky. Ta byla původně plánována už na letošek, nakonec ale vyjde v první polovině roku 2016.

„Zjistili jsme, že jsme na sebe čím dál tím víc přísnější, takže nám dokončení alba trvá déle než dřív. Novinka vyjde po třech letech od předchozí Fairytapes, což bude vůbec nejdelší rozestup v naší diskografii. Je to trochu paradoxní, protože právě na Fairytapes se podle nás vše správně sešlo a plán byl pokračovat dál ve směru, který jsme si s touhle deskou nadefinovali. Nakonec máme pro nás rekordní počet nových skladeb a z nich momentálně vybíráme a finalizujeme ty nejlepší," řekli Skyline.

Rozjetá elektronická taneční hudba zní místy jako Kosheen, jindy jako Asian Dub Foundation. Jedinečná jsou právě jejich živá vystoupení, za něž už byli několikrát oceněni. Jihlavský koncert startuje dnes v Soulu v jednadvacet hodin.