Představení Patnáct let v dámských šatech začne v sále jihlavského Domu kultury v úterý v sedm hodin večer. O přestávce se návštěvníci mohou těšit na autogramiádu k nově vydané knize.

Za vstupenky na travesty skupinu lidé zaplatí tři sta korun. Kdo ale představení Screamers nestihne, smutný být nemusí. V plánu už je další 14. prosince. Předprodej začne už 9. října ve čtyři hodiny odpoledne.

Screamers mohli diváci v krajském městě vidět i když byla tato skupina ještě v plenkách. Dne 12. června je v DKO vidělo 531 lidí. A dnes už skupina „dostane občanku". Přijďte oslavit narozeniny s Láďou, Valerií, Nadjou, Paulou a Sašou.

Screamers za dobu svého působení vystupovali už se spoustou hvězd nejen od nás, ale i ze zahraničí, které sami parodují. Travesty skupina se na jednom pódiu potkala například se zpěvačkami Bárou Basikovou, Ilonou Csákovou, Haidi Janků, Hanou Zagorovou a dalšími. Vystupovali i se skupinou Bonye M.

Vidět je lidé mohli i v celé řadě televizních pořadů. Setkali se s nimi diváci například Snídaně s Novou, Show Jana Krause, Silvestrovského Tak neváhej a toč! A podíleli se i na přípravě řady klipů k písničkám i celovečerních filmů. Screamers se stali i semifinalisty prvního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent.

Travesty skupinu tvoří šestice členů, kteří při vystoupeních ztvárňují celou řadu známých tváří české i zahraniční hudby. V jejich repertoáru jsou například Ilona Czáková, Helena Vondráčková, Věra Špinarová, Dara Rolinsová, Hana Zagorová či Eva Pilarová. Ztvárňují ale i zahraniční hvězdy jako Céline Dion, Tinu Turner, Cher a mnoho jiných.

LENKA POSPÍŠILOVÁ